WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

Anna Dudzińska, kolekcja NATURAL THING, sweter LANDIK | Mondrianista

Anna Dudzińska, kolekcja NATURAL THING, sweter LANDIK

Anna Dudzińska, kolekcja NATURAL THING, sweter LANDIK
  • Krótki sweter otwarty z przestrzennym zdobieniem z kolekcji aw2016 Anny Dudzińskiej.

899 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

Anna Dudzińska

Sezon

2016, Jesień-Zima

Element garderoby

Sweter

Rodzaj

Sweter otwarty

Kolor

Biały, Czarno-biały, Szary

Materiał

Wełna

Trend

Frędzle, Zdobienia 3d

Cena

899 zł

Sweter otwarty o krótkim kroju. Dziergany ręcznie, różnymi rodzajami ściegu. Model przyciąga uwagę przestrzennym zdobieniem w postaci frędzli, rozmieszczonym na ramionach, w górnej części rękawów oraz na plecach. Całości dopełniają jasnoszare, a także biało-czarne wstawki o nieregularnym kształcie. Projekt stwarza wiele możliwości stylizacyjnych – sprawdzi się z wąską sukienką lub spodniami z podwyższonym stanem.

Udostępnij

O projektantce

ad
Projektant: Anna Dudzińska. Słynie z awangardowych projektów ubrań i dodatków, wykonanych ręcznie z wełen o różnych gatunkach i kolorach. Nie zamyka się jednak w jednym rodzaju materiału, wykorzystując w swoich kolekcjach także bawełnę, wysokogatunkowe, włoskie tkaniny czy sztuczne futra. Rozwija kolekcje i modele ponadsezonowe, angażując się równolegle w projekty eksperymentalne, stanowiące uzupełnienie i kontynuację regularnej oferty marki. Nagradzana i dostrzegana przez media zarówno w Polsce, jak i zagranicą.