WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

Domi Grzybek, kolekcja Hejmon, czarny ażurowy sweter z kolorowym futerkiem i haftem | Mondrianista

Domi Grzybek, kolekcja Hejmon, czarny ażurowy sweter z kolorowym futerkiem i haftem

Domi Grzybek, kolekcja Hejmon, czarny ażurowy sweter z kolorowym futerkiem i haftem

1,500 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

Domi Grzybek

Sezon

Jesień-Zima, Wiosna-Lato

Element garderoby

Sweter

Rodzaj

Oversize

Kolor

Beżowy, Bordowy, Czarny, Multikolor, Niebieski, Różowy, Złoty

Materiał

Bawełna, Futerko królicze

Trend

Futro, Frędzle, Przestrzenne aplikacje

Inne

Ażur, Haft, Luźny splot

Cena

1500 zł

Czarny ażurowy sweter wzbogacony frędzlami, haftem oraz wstawkami z króliczego futerka. Projekt odchodzący o linii sylwetki, dziany luźnym splotem. Haft w odcieniach różu i błękitu oraz uzupełniony złotem został wykonany ręcznie. Również kolorowe spady z króliczego futerka naszywane są ręcznie. Sweter stanowi propozycję o awangardowym charakterze.

Udostępnij

O projektantce

ad
ProjektantDomi Grzybek – absolwentka studiów magisterskich na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru oraz kursu konstrukcji eksperymentalnej w Central Saint Martines w Londynie. Od 2008 roku prowadzi autorską markę, w ramach której stworzyła dziesięć kolekcji zarówno indywidualnych, jak i we współpracy z innymi artystami. W pracy projektowej porusza się w kręgach mody eksperymentalnej, w zakresie materiałów i tkanin oraz użytkowej – w zakresie form. Nagradzana oraz dostrzegana przez organizatorów wydarzeń modowych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.