WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

Domi Grzybek, kolekcja Hejmon, kurtka z haftem i przestrzennymi kieszonkami | Mondrianista

Domi Grzybek, kolekcja Hejmon, kurtka z haftem i przestrzennymi kieszonkami

Domi Grzybek, kolekcja Hejmon, kurtka z haftem i przestrzennymi kieszonkami

600 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

Domi Grzybek

Sezon

Jesień-Zima, Wiosna-Lato

Element garderoby

Kurtka

Rodzaj

Klasyczny fason

Kolor

Błękitny, Różowy

Materiał

Bawełna, Polar, Sztuczne futerko

Trend

Futro, Pastele

Inne

Haft, Kieszonka, Konstrukcja 3D

Cena

600 zł

Kurtka z mięsistego polaru w pastelowym różu. Model wykończony kołnierzem ze sztucznego futerka oraz ozdobiony haftowaną aplikacją w okolicach karczku. Całości dopełniają dwie przestrzenne kieszonki. Projekt nawiązujący do estetyki świata dziecięcego stanowi oryginalną propozycję klasycznego „otulacza” wierzchniego.

Udostępnij

O projektantce

ad
ProjektantDomi Grzybek – absolwentka studiów magisterskich na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru oraz kursu konstrukcji eksperymentalnej w Central Saint Martines w Londynie. Od 2008 roku prowadzi autorską markę, w ramach której stworzyła dziesięć kolekcji zarówno indywidualnych, jak i we współpracy z innymi artystami. W pracy projektowej porusza się w kręgach mody eksperymentalnej, w zakresie materiałów i tkanin oraz użytkowej – w zakresie form. Nagradzana oraz dostrzegana przez organizatorów wydarzeń modowych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.