WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

GOSHICO, Mała torebka 3 w 1 (czarna, z fakturą) | Mondrianista

GOSHICO, Mała torebka 3 w 1 (czarna, z fakturą)

GOSHICO, Mała torebka 3 w 1 (czarna, z fakturą)
  • Czarna torebka 3 w 1 z materiału o ciekawej fakturze od GOSHICO.

199 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

GOSHICO

Sezon

2016, Jesień-Zima

Element garderoby

Torebka

Rodzaj

Torebka do ręki, Torebka na biodra, Torebka na pasku

Kolor

Czarny

Materiał

Materiał wodoodporny

Trend

Geometria

Inne

Elementy biżuteryjne, Faktura materiału, Klapa, Pasek

Cena

199 zł

Mała, wielofunkcyjna torebka z klapą. Może stanowić dodatek do ręki, torebkę na pasku, a także saszetkę noszoną w pasie. Wykonana z czarnego materiału wodoodpornego o ciekawej fakturze. Całość zdobi biżuteryjny kwiatek GOSHICO. Minimalistyczna, elegancka torebka o wielofunkcyjnym charakterze. Noszona do ręki, na dłuższym pasku lub na biodrach sprawdzi się w każdej sytuacji. Na spacerze, zakupach, podczas wycieczki rowerowej, w podróży lub w czasie wieczornego wyjścia.

Udostępnij

O projektantkach

Projektant: Małgorzata Kotlonek-Horoch, Agnieszka Kotlonek-Wójcik

O marce: Siostry GOSHICO – Małgorzata Kotlonek-Horoch i Agnieszka Kotlonek-Wójcik – twórczynie oryginalnych, ręcznie szytych torebek i akcesoriów. Prekursorki nieoczywistych połączeń materiałów, faktur i kolorów (np. surowego filcu z kolorowymi, zdobnymi haftami). Duet o wszechstronnych zainteresowaniach modowych, który w swojej ofercie ma trzy linie produktów: etno (torebki zdobione folkowymi ornamentami), sote („basicowe”, uniwersalne modele bez haftów), id (projekty skórzane, produkowane w limitowanych seriach).