WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

GOSHICO, Mała torebka 3 w 1 (czarna) | Mondrianista

GOSHICO, Mała torebka 3 w 1 (czarna)

GOSHICO, Mała torebka 3 w 1 (czarna)

199 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

GOSHICO

Sezon

Wiosna-Lato

Element garderoby

Torebka

Rodzaj

Torebka do ręki, Torebka na biodra, Torebka na pasku

Kolor

Czarny

Materiał

Materiał wodoodporny

Trend

Geometria

Inne

Elementy biżuteryjne, Klapa, Pasek

Cena

199 zł

Mała, wielofunkcyjna torebka z klapą. Może stanowić dodatek do ręki, torebkę na pasku, a także saszetkę noszoną w pasie. Wykonana z lekkich materiałów wodoodpornych, łatwych w czyszczeniu i pielęgnacji w czarnej odsłonie. Całość zdobi biżuteryjny, monochromatyczny kwiatek GOSHICO. Minimalistyczna, elegancka torebka o wielofunkcyjnym charakterze. Noszona do ręki, na dłuższym pasku lub na biodrach sprawdzi się w każdej sytuacji. Na spacerze, zakupach, podczas wycieczki rowerowej, w podróży lub w czasie wieczornego wyjścia. Stylowa, lekka, pojemna i łatwa w czyszczeniu. Torebka idealna! Model w czerni, to ponadczasowa propozycja o wielu możliwościach stylizacyjnych.

Udostępnij

O projektantkach

Projektant: Małgorzata Kotlonek-Horoch, Agnieszka Kotlonek-Wójcik

O marce: Siostry GOSHICO – Małgorzata Kotlonek-Horoch i Agnieszka Kotlonek-Wójcik – twórczynie oryginalnych, ręcznie szytych torebek i akcesoriów. Prekursorki nieoczywistych połączeń materiałów, faktur i kolorów (np. surowego filcu z kolorowymi, zdobnymi haftami). Duet o wszechstronnych zainteresowaniach modowych, który w swojej ofercie ma trzy linie produktów: etno (torebki zdobione folkowymi ornamentami), sote („basicowe”, uniwersalne modele bez haftów), id (projekty skórzane, produkowane w limitowanych seriach).