WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

GOSHICO, Mini torebka na łańcuszku (skórzana, złoto-grafitowa) | Mondrianista

GOSHICO, Mini torebka na łańcuszku (skórzana, złoto-grafitowa)

GOSHICO, Mini torebka na łańcuszku (skórzana, złoto-grafitowa)

350 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

GOSHICO

Sezon

„All season”

Element garderoby

Torebka

Rodzaj

Torebka na pasku

Kolor

Czarny, Grafitowy, Złoty

Materiał

Skóra

Trend

Geometria, Połysk, Złoto

Inne

Laminowany łańcuszek, Srebrne elementy biżuteryjne

Cena

350 zł

Wygodna mini torebka na łańcuszku z kolekcji Fuutou. Projekt inspirowany japońskim minimalizmem i wykonany z włoskiej skóry najwyższej jakości. Idealna na wieczorne wyjście, ale też odpowiednia do codziennych stylizacji. Wzmocnione dno i usztywnienie materiału sprawiają, że model – niezależnie od zawartości – utrzymuje geometryczny fason.

Udostępnij

O projektantkach

Projektant: Małgorzata Kotlonek-Horoch, Agnieszka Kotlonek-Wójcik

O marce: Siostry GOSHICO – Małgorzata Kotlonek-Horoch i Agnieszka Kotlonek-Wójcik – twórczynie oryginalnych, ręcznie szytych torebek i akcesoriów. Prekursorki nieoczywistych połączeń materiałów, faktur i kolorów (np. surowego filcu z kolorowymi, zdobnymi haftami). Duet o wszechstronnych zainteresowaniach modowych, który w swojej ofercie ma trzy linie produktów: etno (torebki zdobione folkowymi ornamentami), sote („basicowe”, uniwersalne modele bez haftów), id (projekty skórzane, produkowane w limitowanych seriach).