WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

GOSHICO, Mini torebka na pasku z geometrycznymi kwiatami (czarna) | Mondrianista

GOSHICO, Mini torebka na pasku z geometrycznymi kwiatami (czarna)

GOSHICO, Mini torebka na pasku z geometrycznymi kwiatami (czarna)

190 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

GOSHICO

Sezon

Wiosna-Lato

Element garderoby

Torebka

Rodzaj

Torebka na pasku

Kolor

Czarny, Multikolor, Niebieski, Różowy, Zielony, Żółty

Materiał

Materiał wodoodporny

Trend

Geometria, Kwiaty, Pastele

Inne

Haft

Cena

190 zł

Mała, geometryczna torebka na pasku. Model zawieszony na cienkim pasku z tego samego tworzywa, zakończonym biżuteryjnymi karabińczykami, dzięki którym dodatek może przekształcić się w niewielką kopertówkę. Torebka ozdobiona została autorskim, haftowanym motywem trzech geometrycznych kwiatów, które przyciągają uwagę, ale nie są dominujące. Torebka sprawdzi się zarówno w eleganckich, jak i bardziej sportowych stylizacjach.

Udostępnij

O projektantkach

Projektant: Małgorzata Kotlonek-Horoch, Agnieszka Kotlonek-Wójcik

O marce: Siostry GOSHICO – Małgorzata Kotlonek-Horoch i Agnieszka Kotlonek-Wójcik – twórczynie oryginalnych, ręcznie szytych torebek i akcesoriów. Prekursorki nieoczywistych połączeń materiałów, faktur i kolorów (np. surowego filcu z kolorowymi, zdobnymi haftami). Duet o wszechstronnych zainteresowaniach modowych, który w swojej ofercie ma trzy linie produktów: etno (torebki zdobione folkowymi ornamentami), sote („basicowe”, uniwersalne modele bez haftów), id (projekty skórzane, produkowane w limitowanych seriach).