WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

GOSHICO, Shopperka na ramię z geometrycznymi kwiatami (czarna) | Mondrianista

GOSHICO, Shopperka na ramię z geometrycznymi kwiatami (czarna)

GOSHICO, Shopperka na ramię z geometrycznymi kwiatami (czarna)

199 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

GOSHICO

Sezon

Wiosna-Lato

Element garderoby

Torebka

Rodzaj

Shopperka, Torebka na ramię

Kolor

Czarny, Multikolor, Niebieski, Różowy, Zielony, Żółty

Materiał

Materiał bawełniany, Materiał wodoodporny

Trend

Geometria, Kwiaty, Pastele

Inne

Haft

Cena

199 zł

Shopperka na ramię z wodoodpornego materiału.
Model ozdobiony autorskim, haftowanym motywem trzech geometrycznych kwiatów, w jasnych kolorach. Minimalistyczny wzór wzbogacony oryginalnym, ażurowym haftem w patelowych kolorach, to propozcyja dodatku o wielu możliwościach stylizacyjnych. Trzy geometryczne kwiaty o ciekawym designie przyciągają uwagę, ale nie są dominujące. Torebka sprawdzi się zarówno w eleganckich, jak i bardziej sportowych stylizacjach.

Udostępnij

O projektantkach

Projektant: Małgorzata Kotlonek-Horoch, Agnieszka Kotlonek-Wójcik

O marce: Siostry GOSHICO – Małgorzata Kotlonek-Horoch i Agnieszka Kotlonek-Wójcik – twórczynie oryginalnych, ręcznie szytych torebek i akcesoriów. Prekursorki nieoczywistych połączeń materiałów, faktur i kolorów (np. surowego filcu z kolorowymi, zdobnymi haftami). Duet o wszechstronnych zainteresowaniach modowych, który w swojej ofercie ma trzy linie produktów: etno (torebki zdobione folkowymi ornamentami), sote („basicowe”, uniwersalne modele bez haftów), id (projekty skórzane, produkowane w limitowanych seriach).