WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, golf z przestrzennymi wstawkami | Mondrianista

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, golf z przestrzennymi wstawkami

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, golf z przestrzennymi wstawkami
  • Bluza z golfem ozdbobiona przestrzennymi wstawkami od Malgrau.

599 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

Malgrau

Sezon

2016, Jesień-Zima

Element garderoby

Bluza

Rodzaj

Golf

Kolor

Czarno-biały, Czarny

Materiał

Bawełna, Poliester

Trend

Przestrzenne aplikacje

Inne

Długi rękaw

Cena

599 zł

Kolekcja aw2016 Malgrau, to komplementarna propozycja codziennych ubrań dla nowoczesnych kobiet. Obejmuje zarówno odzienia wierzchnie, jak i zestawienia typu „casual” oraz „office”, a także torebki. Na jesień i zimę Iga Szuchiewicz oferuje stonowaną, klasyczną paletę barw. Beże, szarości, granat i czerń uzupełniają odcienie bieli i ecru. Zarówno kolorystyka, jak i fasony występujące w kolekcji, stwarzają wiele możliwości stylizacyjnych. Można je łączyć, budując looki formalne bądź te mniej zobowiązujące.

Bluza z golfem o oryginalnych, przestrzennych zdobieniach. Nowoczesna propozycja, która sprawdzi się w zestawieniach codziennych ze spódnicą lub spodniami.

Udostępnij

O projektantce

ig
ig
ProjektantIga Szuchiewicz – absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, którą skończyła po zdobyciu zawodu Technologa Chemicznego na Politechnice Gdańskiej. W 2011 roku założyła autorską markę Malgrau, która oferuje damskie ubrania i torebki. Kolekcje brandu od kliku sezonów prezentowane są podczas Fashion Week Poland w Łodzi.