WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, ołówkowa spódnica na gumce (granatowa) | Mondrianista

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, ołówkowa spódnica na gumce (granatowa)

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, ołówkowa spódnica na gumce (granatowa)
  • Granatowa ołówkowa spódnica na gumce Malgrau - kolekcja jesień-zima 2016.

399 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

Malgrau

Sezon

2016, Jesień-Zima

Element garderoby

Spódnica

Rodzaj

Spódnica ołówkowa

Kolor

Granatowy

Materiał

Wełna

Inne

Długość do kolan, Gumka

Cena

399 zł

Kolekcja aw2016 Malgrau, to komplementarna propozycja codziennych ubrań dla nowoczesnych kobiet. Obejmuje zarówno odzienia wierzchnie, jak i zestawienia typu „casual” oraz „office”, a także torebki. Na jesień i zimę Iga Szuchiewicz oferuje stonowaną, klasyczną paletę barw. Beże, szarości, granat i czerń uzupełniają odcienie bieli i ecru. Zarówno kolorystyka, jak i fasony występujące w kolekcji, stwarzają wiele możliwości stylizacyjnych. Można je łączyć, budując looki formalne bądź te mniej zobowiązujące.

Wełniana ołówkowa spódnica na gumce o długości przed kolano, to propozycja o wielu możliwościach stylizacyjnych, która sprawdzi się w zestawieniach biurowych, jak i tych po pracy.

SKU: brak - Need Help? Contact Us Leave Feedback

Categories: , , .

Tags: , , , , , , , , , , , , .

Udostępnij

O projektantce

ig
ig
ProjektantIga Szuchiewicz – absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, którą skończyła po zdobyciu zawodu Technologa Chemicznego na Politechnice Gdańskiej. W 2011 roku założyła autorską markę Malgrau, która oferuje damskie ubrania i torebki. Kolekcje brandu od kliku sezonów prezentowane są podczas Fashion Week Poland w Łodzi.