WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, otwarty sweter pętelkowy | Mondrianista

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, otwarty sweter pętelkowy

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, otwarty sweter pętelkowy
  • Pętelkowy sweter otwarty od Malgrau.

899 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

Malgrau

Sezon

2016, Jesień-Zima

Element garderoby

Sweter

Rodzaj

Sweter otwarty

Kolor

Szary

Materiał

Poliakryl, Wełna

Inne

Faktura materiału, Pętelki

Cena

899 zł

Kolekcja aw2016 Malgrau, to komplementarna propozycja codziennych ubrań dla nowoczesnych kobiet. Obejmuje zarówno odzienia wierzchnie, jak i zestawienia typu „casual” oraz „office”, a także torebki. Na jesień i zimę Iga Szuchiewicz oferuje stonowaną, klasyczną paletę barw. Beże, szarości, granat i czerń uzupełniają odcienie bieli i ecru. Zarówno kolorystyka, jak i fasony występujące w kolekcji, stwarzają wiele możliwości stylizacyjnych. Można je łączyć, budując looki formalne bądź te mniej zobowiązujące.

Pętelkowy sweter otwarty, o ciekawej fakturze materiału i szarym kolorze. Jesienno-zimowa, otulająca propozycja, która sprawdzi się zarówno z wąską spódnicą, jak i spodniami.

SKU: brak - Need Help? Contact Us Leave Feedback

Categories: , , .

Tags: , , , , , , , , , , , , .

Udostępnij

O projektantce

ig
ig
ProjektantIga Szuchiewicz – absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, którą skończyła po zdobyciu zawodu Technologa Chemicznego na Politechnice Gdańskiej. W 2011 roku założyła autorską markę Malgrau, która oferuje damskie ubrania i torebki. Kolekcje brandu od kliku sezonów prezentowane są podczas Fashion Week Poland w Łodzi.