WooCommerce Custom Product Tabs Lite is inactive. This plugin requires WooCommerce 2.5.5 or newer. Please install WooCommerce version 2.5.5 or newer »

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, płaszcz z szalem | Mondrianista

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, płaszcz z szalem

Malgrau, kolekcja jesień-zima 2016, płaszcz z szalem
  • Płaszcz z kołnierzem przechodzącym w szal od Malgrau.

1,399 zł

Więcej materiałów:

Wyczyść zaznaczenie

Informacje

Marka

Malgrau

Sezon

2016, Jesień-Zima

Element garderoby

Płaszcz

Rodzaj

Prosty fason

Kolor

Jasnoszary

Materiał

Poliamid, Wełna

Inne

Kryte zapięcie, Szal

Cena

1399 zł

Kolekcja aw2016 Malgrau, to komplementarna propozycja codziennych ubrań dla nowoczesnych kobiet. Obejmuje zarówno odzienia wierzchnie, jak i zestawienia typu „casual” oraz „office”, a także torebki. Na jesień i zimę Iga Szuchiewicz oferuje stonowaną, klasyczną paletę barw. Beże, szarości, granat i czerń uzupełniają odcienie bieli i ecru. Zarówno kolorystyka, jak i fasony występujące w kolekcji, stwarzają wiele możliwości stylizacyjnych. Można je łączyć, budując looki formalne bądź te mniej zobowiązujące.

Oryginalny płaszcz o prostym fasonie i kołnierzu przechodzącym w szal. Minimalistyczny projekt z ukrytym zapięciem, przyciąga uwagę otulającym szyję rozwiązaniem konstrukcyjnym.

SKU: brak - Need Help? Contact Us Leave Feedback

Categories: , , .

Tags: , , , , , , , , , , , .

Udostępnij

O projektantce

ig
ig
ProjektantIga Szuchiewicz – absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, którą skończyła po zdobyciu zawodu Technologa Chemicznego na Politechnice Gdańskiej. W 2011 roku założyła autorską markę Malgrau, która oferuje damskie ubrania i torebki. Kolekcje brandu od kliku sezonów prezentowane są podczas Fashion Week Poland w Łodzi.